Kavak Yelleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kavak Yelleri

En ßüyük Kavak Yelleri Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

yiğit güralp'in son yazısı

YazarMesaj
Misafir
Misafir

yiğit güralp'in son yazısı Empty
MesajKonu: yiğit güralp'in son yazısı   yiğit güralp'in son yazısı Icon_minitimePerş. Haz. 05, 2008 11:32 pm

Herkese merhaba,

Tam bir haftalık İstanbul dışı seyehatimden sonra bu sabah sevgililer gününde eşimi ihmal etmemek için evime geri döndüm Burhaniye / Ören soğuk rüzgarlı ama yine de güzeldi çünkü annem vardı ve güzel bir haftaydı

Ve bir kaç saattir de gönderdiğiniz mesajları okuyorum...

Açık söylemek gerekirse ne diyeceğimi bilemedim... Okurken duygulanmamak, bu kadar sevildiğini bilmek karşısında tüyleri diken diken olmamak mümkün değil... Yazdıklarınızı okudukça bana tarifi güç duygular yaşattınız... Hepinize sonsuz teşekkürler...

Ama yine de Kavak Yelleri'ni artık izlemeyeceğiz mesajlarınızı gördüm ve açıkçası bir parça üzüldüm... Keşke bir haftadır maillerime baksaymışım dedim belki sizi yönlendirip sakinleştirme imkanım olurdu... Ama sonraki mesajları da okuyunca zamanın en güzel ilaç olduğunu gördüm... Zaten siz de dizimizi izlemeyecek olmaın çok da size yakışan bir tepki olmadığında hemfikir kalmışsınız... Yani "dizimize ve kendinize" iyi bakın mesajımı unutmamışsınız... Size yakışan da buydu... Gerçekten dizimiz sizlere yüzlerce kişinin emeğiyle ulaşıyor... Bu herşeyden önce onların haklarına saygısızlık olurdu... Ve yine dediğim gibi bu ayrılık sizlere yeni yazarlarımızla eskisinden daha güzel bir "Kavak Yelleri" sunmanın bir başlangıcı... Bunu bir bayrak yarışı olarak düşünün... Kavak Yelleri yarıştan hiç kopmadan esmeye devam edecek...

Vaktim az olduğundan mesajımı kısa tutuyorum... Ama gerek bu sayfadaki gerekse kendi mailimdeki yüzlerce ö.mnizi tek tek cevaplayacağımdan emin olabilirsiniz... Dedim ya ben bunu bir ayrılık olarak görmüyorum... Bu gece izleyeceğiniz son bölümüm olan "Kavak Yelleri" ni yazarken karakterlerimi 36 haftada nasıl da büyüttüğümü gördüm... Kendimi bir baba olarak adeta onları kendi ellerimle evlendirmiş gibi hissediyorum... Ve bu bir ayrılık sayılamaz... Nasıl ki Kavak Yelleri siz ona sımsıkı sarıldığınız sürece esmeye devam edecekse Yiğit Güralp'de yaşadığı sürece yazmaya devam edecek... Yepyeni sinema filmleri, yepyeni kitaplar, şiirler ve yepyeni tv projeleriyle...

SEVGİLİLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN...
ÇÜNKÜ HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM...

alıntıdır....
xX PrenseS Xx
кaνaк уєℓℓєяi aşığı
кaνaк уєℓℓєяi aşığı
xX PrenseS Xx

Kadın

yiğit güralp'in son yazısı Empty
MesajKonu: Geri: yiğit güralp'in son yazısı   yiğit güralp'in son yazısı Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 5:42 pm

Teşekkürler Berker mutlu

yiğit güralp'in son yazısı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-