Kavak Yelleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kavak Yelleri

En ßüyük Kavak Yelleri Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

|--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--|

+2
RedRose
|--{Z£YN£ß}--|
6 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
|--{Z£YN£ß}--|
уєηi üує :)
|--{Z£YN£ß}--|

Kadın

|--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| Empty
MesajKonu: |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--|   |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 7:34 pm

Buraya soru ve sorunLarınızı yazabiLirsiniz.Ben ve diğer biLen arkadaşLarım soruLarınızı cevaplamaya çalışırız.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--|   |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 8:11 pm

çok iyi düşünmüşsün yardın başka konu açmayalım arkadaşlar
RedRose
adмiη..!
adмiη..!
RedRose

Kadın

MesajKonu: Geri: |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--|   |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 8:21 pm

Evet Zeynep'cim PhotoShop Prensesi oLduğundan ßiLir Herşeyi gül: ßende yardım edebiLirim eLimden geLdiğince :melek
http://kavakyellerifan.turkforumpro.net/
ashley*mine
мσd. adaуı
мσd. adaуı
ashley*mine

Kadın
Lakap : MiNNoSH

MesajKonu: Geri: |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--|   |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 12:20 pm

Bende yardım edebilirim (:
http://www.ashleydelileri.fforumfree.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--|   |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 1:00 pm

ben imzalarımı photoshopda yapıyorum ama kaydederken sorun yaşıyorum...resim açılmıyo ben de photofiltreden ekranın resmini çekip kaydetmek zorunda kalıyorum :( yardım ederseniz çok sevinirim... mutlu
RedRose
adмiη..!
adмiη..!
RedRose

Kadın

MesajKonu: Geri: |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--|   |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 4:46 pm

Kaydederken Jpg oLarak kaydet canım mutlu

|--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| A3863989618f7d1494e13e9061a70918
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--|   |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 4:59 pm

cnm çok çok çok teşekkürler mutlu
KaRaMeLL
adмiη..!
adмiη..!
KaRaMeLL

Kadın

MesajKonu: Geri: |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--|   |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 7:49 pm

Bende yardım ederimde sorun yok ::W
http://kavakyellerifan.turkforumpro.net
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--|   |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 3:51 pm

benimde yardıma ihtiyacım var:) ben gifleri photoscapede yapıyorum anacak yebi çerceve programa dahil edemiyorum içindeki olanlarla yapıyorum yeni çerçeveleri programa nasıl dahil edebilirim
|--{Z£YN£ß}--|
|--{Z£YN£ß}--|

Kadın

MesajKonu: Geri: |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--|   |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 7:01 pm

Canım onunla ilgili bir bilgim yok maalesef sen normalde hangi programı kullanıyorsun yani photofiltremi photoshop mu?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--|   |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 7:04 pm

ben photo scapeyi kullanıyorum gif için
|--{Z£YN£ß}--|
|--{Z£YN£ß}--|

Kadın

MesajKonu: Geri: |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--|   |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 7:14 pm

yok imza fln yapmak için galiba photoshop demi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--|   |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 7:16 pm

ya evet ama ben gif yapıyorum genellikle çok nadir imza yapıyorum bilenler bilir:) o yüzden nasıl çerçeve yeni eklicem photoscapeye bilmiyorum
|--{Z£YN£ß}--|
|--{Z£YN£ß}--|

Kadın

MesajKonu: Geri: |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--|   |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 7:18 pm

canım bn photoshoptan gif yapıorum senin dediğin gibi daha kolay oluo
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--|   |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 7:23 pm

ya ben photoshop indirdim açılmıyo adobe bişey çıkıyo açmıyo:(
#n@z#
Co Admin
Co Admin
#n@z#

Kadın

MesajKonu: Geri: |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--|   |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 9:18 pm

berker01 demiş ki:
ya evet ama ben gif yapıyorum genellikle çok nadir imza yapıyorum bilenler bilir:) o yüzden nasıl çerçeve yeni eklicem photoscapeye bilmiyorum
Berkercim ekliyeceğin resimlere önce çerçeveli yapıp saveden kaydediyorsun sonra o resimleri anigifte açıyorsun hepsi çerçeveli oluyor.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--|   |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 9:43 pm

benim de 2 sorum olucak gül:
1-beneton movie gif programı indirdim..gif yapıyorum zmanını falan ayarlıyorum bunlar çok kolay... ama çerçeve ekleyemiyorum :( bu programı bilen varsa lütfen yardım yada gifi orda yapıp başka programda mı çerçeve eklemem lazım bir türlü anlayamadım...
2-Photoshop cs3 de gif yapmayı anlatabilcek biri mutlu
|--{Z£YN£ß}--|
|--{Z£YN£ß}--|

Kadın

MesajKonu: Geri: |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--|   |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 8:24 am

canım 2.sini resimlerle anlatıyım umarım yardımcı olabilirim.
|--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| 912
|--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| 914
|--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| 915
|--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| 918
|--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| 921
|--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| 924
|--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| 928
|--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| 932
|--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| 939

işte bukadar.Videolu gif yapmak için videodan ardı ardına resim çekin.Küçültün.Çerçeve ekleyin.aynı şeyleri yapın.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--|   |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 12:06 pm

cnm çok ama çok teşekkürler mutlu peki bu yaptığım gife nasıl çerçeve ekleyebilirim? Birsürü çerçevem var ama kullanamıyorum gül:
|--{Z£YN£ß}--|
|--{Z£YN£ß}--|

Kadın

MesajKonu: Geri: |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--|   |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 12:53 pm

canım ilk önce resmi aç.sonra çerçeveni aç çerçeveni kopyala ve resmin üstüne yapıştır.
sonra resimdekine bas.

|--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| 2485

ben resimleri üst üste yapıştırdıktan sonra çerçeve ekliyorum daha kolay oluyor.Umaarım anlamışsındır cnm mutlu
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--|   |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 1:03 pm

cnm çok teşşekür ederim sana çok yardımcı oldun mutlu
#n@z#
Co Admin
Co Admin
#n@z#

Kadın

MesajKonu: Geri: |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--|   |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 1:48 pm

Çok teşekkürler zeynepçim yardımcı olduğun için bizlere.
|--{Z£YN£ß}--|
|--{Z£YN£ß}--|

Kadın

MesajKonu: Geri: |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--|   |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 4:45 pm

Çok sevindim.Sorusu oLan varsa elimden geLdiğince cevapLayabiLirim:)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--|   |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| Icon_minitimePerş. Haz. 12, 2008 6:29 pm

Ya çok soru sordum ama gül: Cs3'de yazının kenarındaki çizgileri nasıl yapabilceğimi bilen var mı???
RedRose
adмiη..!
adмiη..!
RedRose

Kadın

MesajKonu: Geri: |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--|   |--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--| Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 2:56 am

Sanırım yapmışsın Tuğçe^cim imzanda Rolling Eyes Ama istersen yinede anLatabiLirim :melek

En son RedRose tarafından Paz Tem. 06, 2008 8:57 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

|--İmza&Avatar yapımı Hakkında SoruLar,SorunLar--|
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-