Kavak Yelleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kavak Yelleri

En ßüyük Kavak Yelleri Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Seyirciye 'Musallat' oldu

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Seyirciye 'Musallat' oldu Empty
MesajKonu: Seyirciye 'Musallat' oldu   Seyirciye 'Musallat' oldu Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2008 9:50 am

Cinlerin insanlarla ilişkilerini konu alan ''Musallat'' filminin galası yapıldı.
Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayındaki gala öncesi, filmin başrol oyuncuları Burak Özçivit ve Biğkem Karavus ile filmin yapımcısı Banu Akdeniz, medya mensuplarının sorularını yanıtladı.

İlk kez bir sinema filminde rol aldığını söyleyen Özçivit, ''Bu nedenle çok mutluyuz. Kendimizden çok eminiz, kendimize güveniyoruz. Biraz sonra izleyip siz de göreceksiniz'' dedi. Özçivit, filmin İstanbul'da bazı alanlara asılan afişlerinde değişiklik yapıldığı şeklindeki iddiaların sorulması üzerine, ''Bunu gazetelerde okudum, çok şaşırdım, ama olayın aslını bilmiyorum'' diye konuştu. ''Filmin çekimleri sırasında korktuğunuz anlar oldu mu?'' sorusunu da Özçivit, ''Bende ciddi anlamda yükseklik korkusu var. Bu nedenle filmdeki intihar sahnesi, en korktuğum andı'' şeklinde yanıtladı.

Yapımcı Banu Akdeniz de bir soru üzerine, filmin afişlerinin değiştirildiği yönündeki iddialar hakkında daha sonra bir açıklama yapacaklarını belirtti. Galaya, şarkıcı Bengü, müzik yapımcısı Erol Köse, ''Medyum Memiş'' olarak bilinen Mehmet Memişoğlu ile manken Asuman Krause'nin de aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.

Bu arada, film hakkında verilen bilgide, ''Bilin, anlatın, tedbir alın ve asla unutmayın!'' sloganıyla çekilen filmde, bir ''cin''in tasvir edilerek beyaz perdeye aktarıldığı belirtildi. Çekimleri Almanya'nın Berlin kenti ile İstanbul'da yapılan filmin, yarın, Türkiye ve bazı Avrupa ülkelerinde 180 kopya ile vizyona gireceği kaydedildi.

alıntıdır

Seyirciye 'Musallat' oldu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» musallat......