Kavak Yelleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kavak Yelleri

En ßüyük Kavak Yelleri Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pelin Karahan Heygirl Konuşmaları

4 posters
YazarMesaj
xX PrenseS Xx
кaνaк уєℓℓєяi aşığı
кaνaк уєℓℓєяi aşığı
xX PrenseS Xx

Kadın

Pelin Karahan Heygirl Konuşmaları Empty
MesajKonu: Pelin Karahan Heygirl Konuşmaları   Pelin Karahan Heygirl Konuşmaları Icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 7:11 pm

Saçlarının rengi boya mı?
Hayır.Eskiden sürekli boyardım, ama artık doğal renkte kalmasını tercih ediyorum. Zaten dizi gereği de renginde fazla bir değişiklik yapamıyorum.

Uzun saçı seviyorsun sanırım
Yakın bir zamanda saçlarımı kestirmeyi düşünüyorum Ama saçlarımı uzunken daha çok beğeniyorum.

Saçlarını hep düz görüyoruz...
Rolüm gereği saçlarımın düz olması gerekiyor.Saçlarıma fön çektirmeyi daha çok tercih ediyorum, ama özel zamanlarda hafif dalgalı maşa da yaptırıyorum.

Saçlarına nasıl bir bakım uyguluyorsun?
Şampuan ve saç kremini ayrı ayrı kullanıyorum. Ayda bir kez özel bakım yaptırıyorum. Sık sık kırıklarını aldırmayı da unutmuyorum.

Dizide çoğu zaman toka takıyorsun. O da rolün gereği mi?
Gerçek hayatta da toka ve saç bandı takmayı çok seviyorum. Çeşit çeşit, renk renk tokalarım varİnsanın havasını değiştiren ve pratik bir şey toka bence.

Kavak Yelleri'nde Aslı'nın doğal bir tarzı var. Senin günlük hayatta makyaj ile aran nasıl?
Çok abartılı makyaj yapmaktan hoşlanmıyorum. Sadelikten yanayım. Rimel ve allık benim için yeterli. Zaten zamanımın çoğu dizi setinde geçiyor. Aslı karakteri de sade olduğu için sette de fazla makyaj yapılmıyor.

Peki, cildini makyaja nasıl hazırlıyorsun?
Makyaj yapmadan önce yüzümü nemlemdirici bir krem ile iyice besliyorum.Yoksa cildim kuruyor ve makyajın kötü durmasına sebep oluyor.

Makyaj yaparken en çok hangi bölgeni öne çıkarmayı seviyorsun?
Gözlerimi Özellikle rimel ve göz kalemiyle göz bölgemi koyulaştırmayı ve belirginleştirmeyi çok seviyorum.

Makyaj çantan da olmazsa olmaz dediğim şeyler neler?
Rimal, allık ve ıslak mendil. Üçü olmadan çok zorlanırım.

Kozmetikte en çok hangi markayı tercih ediyorsun?
Kalıcı ve olduğu içim Mac markasını tercih ediyorum.

Cildini nasıl temizliyorsun?
Setten eve geldiğimde günlük temizliğimi yapıyorum. Düzenli olarak doktorumun verdiği nemlendiriciyi kullanıyorum. Çünkü cildim alerjik bir yapıya sahip. Alkozsüz nemlendiriciler kullanmam gerekiyor. Her banyodan sonra bebe yağı sürüyorum. Bunun dışında cildime ayrıca bir bakım yapmama gerek kalmıyor.

Takma tırnak kullanıyor musun?
Yok, asla kullanmam. Kısa tırnak seviyorum.

Peki, ellerine nasıl bir bakım yapıyorsun?
Gün içinde ellerimi çok sık yıkarım ve nemlendirici krem sürerim.Krem seçerken de ellerime olduğu kadar tırnaklarıma da bakım yapanları tercih ederim.

Oje tercihin ne?
"French" yapmayı çok seviyorum. Fakat işim gereği neredeyse bir senedir yapamıyorum.

Vücudunun herhangi bir yerinde dövme var mı?
Benim canım çok kıymetli O yüzden dövme yaptıramam. Bir de bir oyuncunun dövme yaptırırken çok dikkatli olması gerekli. Çünkü görünmemesi gerekebilir. Bence bana yakışmıyor, Yakışanlar yaptırsın
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Pelin Karahan Heygirl Konuşmaları   Pelin Karahan Heygirl Konuşmaları Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 12:26 pm

paylaşım için saol saçlarını eskiden hep boyarmış bilmiyodum:)
RedRose
adмiη..!
adмiη..!
RedRose

Kadın

MesajKonu: Geri: Pelin Karahan Heygirl Konuşmaları   Pelin Karahan Heygirl Konuşmaları Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 12:54 pm

SağoL ßitanem mutlu
http://kavakyellerifan.turkforumpro.net/
|~PeLiN~|
уєηi üує :)
уєηi üує :)
|~PeLiN~|

MesajKonu: Geri: Pelin Karahan Heygirl Konuşmaları   Pelin Karahan Heygirl Konuşmaları Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 2:23 pm

sağol canım:)
#n@z#
Co Admin
Co Admin
#n@z#

Kadın

MesajKonu: Geri: Pelin Karahan Heygirl Konuşmaları   Pelin Karahan Heygirl Konuşmaları Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 10:26 pm

Abartılı makyajdan hoşlanmıyormuş bende gerçek hayatta çok makyaj yapıyor sanıyordum.Paylaştığın için çok teşekkür ederim.

Pelin Karahan Heygirl Konuşmaları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» pelin karahan resimleri....