Kavak Yelleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kavak Yelleri

En ßüyük Kavak Yelleri Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ayten uncuoğlunun sohbetteki cevapları

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Ayten uncuoğlunun sohbetteki cevapları Empty
MesajKonu: Ayten uncuoğlunun sohbetteki cevapları   Ayten uncuoğlunun sohbetteki cevapları Icon_minitimePerş. Haz. 05, 2008 2:41 pm

MERHABA , ARANIZDAYIM. hADİ BAKALIM GENÇLER... HANGİMİZ DAHA GENCİZ, HANGİMİZ DAHA HAYATI SEVİYORUZ, HANGİMİZ BAHARIN GELİŞİNE SEVİNİYORUZ.....

1-Merhaba.Ben İstanbul'dan Pelin. Benim sorum şu:.Gerçekte mine gibi bir torununuz olsaydı yaptığı bütün yanlışlara ve hatalara rağmen her konuda ve her şekilde yanında olurmuydunuz?
cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

EVET .AYNEN MİNE'YE NASIL DAVRANIYORSAM KENDİ TORUNUMA DA AYNINI YAPARDIM. ONUNDA ARKASINDA OLURDUM.

2-Öncelıkle Ayten ablacım sizi çok sevdıgımı belırtmek ısterım Sette herkesın neşe kaynagı olduguzu duydum bugun burada bızlerle olmanızdan da duyduklarım dogrulandı Benım sorum dizinin 2 neşelı si yani siz ve Dağhan Külegeç ın sette araları nasıl?

Saygılar Sevgıler Teyzecım

ARAMIZ ÇOK İYİ. DAHA DA İYİ OLACAK. BİLDİĞİNİZ GİBİ EFE'NİN DÜKKANINDA DAĞHAN'LA BERABER ÇALIŞIYORUZ.

3-Merhaba Ayten Teyze,
Ben hollandadan Dilek

Benim sorum size bu : Cocuklugunuzdan mi beri oyuncu olmak istiyordunuz?
Simdiden Tesekkurler

NOT: Asli Enverin dogum gunu yerimize kutlarsaniz sevinirim:)

EVET. HEP İSTEDİM NE İSTEDİĞİMİ DE BİLİYORDUM .ONUN İÇİN EĞİTİMİMİ DE BUNA GÖRE YÖNLENDİRDİM. SİZLERE DE TAVSİYEM GENÇ YAŞINIZDA NE YAPMAK İSTEDİĞİNİZE KARAR VERİN VE ONUN İZİNDEN İLERLEYİN...

4-İstanbul-Nida

Öncelikle nasılsınız Ayşe Hanım?

Sorularım
1)oyunculuk deneyiminizi çok beğeniyorum..Acaba bu dizide oynarken hiç başka bir diziden ya da bir sinema teklifi aldınız mı?

BEN ŞU ANDA OYNADIĞIM DİZİMDEN ÇALIŞTIĞIM EKİPTEN ÇOK MEMNUNUM. BU YÜZDN BAŞKA BİR PROJEYİ HİÇ DÜŞÜNMEDİM.

5-Meltem (Almanya / Nürnberg)

merhabalar ayten hanim,

acikcasi o kadar icten oynuyorsunuz ki rolünüzü ayten hanim yerine ayse teyze diyesim geldi birden
sizi kavak yellerinden önce aliye dizisindede görmüstüm ve cok basarili buluyordum simdide bu basari grafiginiz aynen devam etmekte

Sorum:

Dizide oyniyan genc nesil oyunculari nasil buluyorsunuz ve sizce ilerde sizin bulundugunuz oyunculuk konumuna gelebilicekler mi?

HEPSİNİ ÇOK İYİ BULUYORUM VE HEPSİDE GELECEKLERİNDE KENDİLERİNİ GELİŞTİRME KARARINDA VE BİLİNCİNDELER. SOHBETLERİMİZDE DE BUNA HEP TANIK OLUYORUM.

6-öncelikle anneler gününüz kutlu olsun çok başarılısınız sizi çok seviyorum dizi de melek gibi bir insanı canlandırıyorsunuz. sorum şu siz profesyonel çok ii bir oyuncusunuz oysaki dizide gençlerle dolu neyti nası yapmaları gerektiklerini size danışıyorlar mı bide en ii kimle anlaşıyorsunuz? teşekkürler

EVET HEPSİ DE DANIŞIRLAR. BİRBİRİMİZLE HER KONUDA HERŞEYİ KONUŞARAK, TARTIŞARAK SAHNELERİMİZİ ÇEKİYORUZ.

7-Merhabalar Ayten Teyzecim...
Ben Ordu'dan Ahsen
Öncelikle yer aldiginiz diziyi cok cok severek izledigimi belirtmek isterim.
Daha once Aliye dizisinde rol almistiniz. Orada kotu bir karakteri canlandiriyordunuz. Kavak Yelleri'nde ise bunun tam tersi herkesin yardimina kosan iyi bir anneanneyi canlandiriyorsunuz. Yani iki zit karakter. İkisini de mukemmel yapmayi basardiniz. Oyunculuk bu olsa gerek. Bu iki karakterden hangisini canlandirmak sizin icin daha zor bunu merak ediyorum.
Simdiden tesekkur ederim.
Sevgiler..

BİR OYUNCUNUN YAPMASI GEREKENLERİ YAPIYORUM. BİR OYUNCUNUN OLMASI GEREKEN GERÇEKTEN DEĞİŞEBİLMESİ, HER KARAKTERİ OYNAYABİLMESİDİR. BEN DE BUNU YAPIYORUM.

8-bu arada anneler gününüz kutlu olsun ayşe teyzecim.heyecandan unuttuk ya.kavak yelleri gençlik dizisi olduğundan sizi bu dizide çeken nedir.niçin kavak yellerinde oynamayı tercih ettiniz?

GERÇEKTEN ÇOK İSTEYEREK VE ÇOK KEYİFLE KABUL ETTİM. YAPIMCISINDAN , YÖNETMENİNE TÜM EKİBİ ÇOK SEVDİĞİM İÇİN BU PROJEDE YER ALDIM.

9-ben niğdeden melahat şimşek:)
ayten teyzecim bende oyuncu olmak istiyorum ama bunu gerçekleştirmek için çok ii bir eğitim almak lazım öle değil mi gerçi benim niğde gibi küçük bi yerde böle bi imkanım yok ama üniversitede olur inş. siz ne eğitimi aldınız. birde inş bir gün bende sizin gibi olabilirim:)

ANKARA ÜNİVERİSTESİ TİYATRO BÖLÜMÜ MEZUNUYUM. TABİKİ HERŞEYDE OLDUĞU OYUNCULUKTA DA EĞİTİM ŞART....

10-ayten teyzeciğim nası yani'ye katılmıştınız ve beyaz'a ben ikbal'i oynarken ben severek evlenmedim sözünü ele alarak ikbali oynadım demiştiniz ( gerçekten çok başarılıydınız bu da insanların yolda size ikbal hanım yeni diziniz çok güzel demesinden ortaya çıkıyor ) ayşe teyze'yi oynarken ele aldığınız bir söz var mı
ben istanbu'dan murat anneler gününüzü kutlarım

TABİKİ KAVAK YELLERİNDE DE VAR. ''BEN DEĞİŞTİM, KIZIMA YAPTIĞIM HATALARI TORUNUMA DA YAPMAK İSTEMİYORUM. ONA GERÇEKTEN YARDIMCI OLMAK , ONUN ARKASINDA OLMAK İSTİYORUM '' DİYE İLK BÖLÜMLERDE BİR CÜMLEM VARDI.

11-ben semiha ayşe teyze ilk oyunculuk deneyimi hangi film de oldu?

TELEVİZYONUN İLK AÇILDIĞI YILLARDA İLK TELEVİZYON FİLMLERİNDEN BİRİNDE OLMUŞTU.

12-ayşe teyze lütfen cevap verin
oyunculuk nası bişey
dier mesleklerden farklımı

DİĞER MESLEKLERDEN FARKLI TABİKİ. HER İŞİN KENDİNE GÖRE ZORLUKLARI VAR. AMA GERÇEKTEN SEVEREK VE İSTEYEREK ÖĞRENİLMESİ GEREKİYORKİ GECESİ GÜNDÜZÜ OLMAYAN VE EMEKLİ OLMADAN SÜREKLİ ÇALIŞMA VE ÖĞRENME GEREKTİREN BİR MESLEK.

13-ayten teyzecim bn istanbuldan esra
iyiki oyunccu oldum diyormusunuzz

EVET HERGÜN İYİKİ OYUNCU OLMUŞUM DİYORUM. YENİDEN DÜNYAYA GELSEM YİNE OYUNCU OLURDUM.

14-Ayten Teyzecim Öncelikle benim sorum şu olucaktı ! bu forumda dahil olmak üzere girdiğim tüm kavak yelleri site ve forumlarında bazı kişiler oyuncularla konuştuğunu söleyerek gelecek bölümleri bildiklerini iddia ediyorlar ! gerçektende oyuncular gelecek bölümleri biliyorlarmı! ki biliyorsalar söleme yada sölememe gibi zorunluluklarıı varmıdır_?
ŞİMDİ DEN ÇOK TEŞEKÜRLER AYTEN TEYZECİM!

BİZLERDE GELECEK BÖLÜMLERİN SENARYOLARI HAKKINDA HİÇBİRŞEY BİLMİYORUZ. SENARYOMUN GELİYOR VE BİZDE O ZAMAN ÖĞRENİYORUZ.

15-ayten teyze kavak yellerinden gerçek hayata yönelik hiç ders aldın mı???
NOLURSUN CEVAP YAZ LÜTFEN

HER BÖLÜMDE BİR CÜMLE BİLE BENİM İÇİNDE DERS VERİCİ OLABİLİYOR. GENÇLERİN YAŞAMLARI HAKKINDA DAHA ÇOK BİLGİ SAHİBİ OLUYORUM.

16-ibrahim gelicek mi ltf

SEVGİLİ ÇOCUKLAR, DAHA ÖNCEDE SÖYLEDİĞİM GİBİ SENARYO HAKKINDA BİZLERDE BİLGİ SAHİBİ DEĞİLİZ. SÜPRİZ DİYELİM... BEKLEYİP ÖĞRENELİM...

17-Ayse teyzecim yine ben aLmanyadan Rumeysa..

öncelikle size sunu sormak istiyorum: AiLeden sadece sizmi oyuncusunuz yOKsa aiLenizde oyuncu oLan varmi??

cvplarsaniz cok sevinirim ..
simdiden tsk'ler..=))

HAYIR. AİLEMDE SADECE BEN OYUNCUYUM.

18-DERSE GİTMEM LAZIM CEWAP WERİRSENİZ GERÇEKTEN ÇOK SEVİNECEĞİM
merhabalar ben izmirden aytül. bir izmirli olarak kavak yellerinin izmir urlada başlamasından dolayı çok mutluyum. benim sorum şu:izmire dönmeyi düşünüyolarmı dizide?yani tatilde izmire gelme olanakları warmı?inş gelirsinizde yakından görme imkanımda olur. yanıtlarsanızz çoook sevinirim ellerinizi öpüyorum ve anneler gününüzü şimdiden kutluyorum..

TAM OLARAK BENDE BİLMİYORUM AMA BEN VE DİĞER OYUNCU ARKADAŞLARIMDA İZMİRİ ÇOK SEVDİĞİMİZ İÇİN TEKRAR GELMEYİ ÇOK İSTERİZ. HADİ SEN DERSİNE GEÇ KALMA. BAŞARILAR...

19-merhaba ben izmirden atakan gerçek hayattadamı böle dinamik ve mutlsunuz yoksa filme özen olarakmı

HAYATA VE İNSANLARA KARŞI POZİTİF VE OLABİLDİĞİNCE ÖNYARGISIZ BAKMAYA ÇALIŞAN BİR İNSANIM. BU DİZİ DE DE GERÇEK HAYATTA DA BÖYLE...

20-ayten teyze siz küçüklükten beri oyuncumusunuz???*?

ÇOCUKKEN RADYO ÇOCUK SAATİYLE BAŞLADI OYUNCULUĞUM...

21-ilk önce hoş geldiniz.ben izmirden anıl.size sorum şu:sizce kavak yelleri neden bu kadar çok seviliyor

KAVAK YELLERİ SAMİMİ, İYİ OYNANAN, SORUNLARA DEĞİNEN, HAYATTAN GERÇEK BİR KESİT , SORULARA CEVAP VEREBİLEN , SORUNLARI ÇÖZMEYE ÇALIŞAN VE EN ÖNEMLİSİ DE HAYATA OLUMLU BAKAN BİR DİZİ OLDUĞU İÇİN .
EKİBİYLE OYUNCUSUYLA ,YÖNETMENİYLE VE TEKNİK EKİBİYLE BİR AİLE GİBİ SEVEREK ÇALIŞTIĞIMIZ İÇİN BU SİZLERE DE EKRANDAN YANSIYOR SNIRIM...

Alıntı değildir...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Ayten uncuoğlunun sohbetteki cevapları   Ayten uncuoğlunun sohbetteki cevapları Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 1:12 pm

rica ederim mutlu
xX PrenseS Xx
кaνaк уєℓℓєяi aşığı
кaνaк уєℓℓєяi aşığı
xX PrenseS Xx

Kadın

MesajKonu: Geri: Ayten uncuoğlunun sohbetteki cevapları   Ayten uncuoğlunun sohbetteki cevapları Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 5:38 pm

Paylaşımın için sağol cnm mutlu
#n@z#
Co Admin
Co Admin
#n@z#

Kadın

MesajKonu: Geri: Ayten uncuoğlunun sohbetteki cevapları   Ayten uncuoğlunun sohbetteki cevapları Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 10:31 pm

Paylaşım için çok teşekkürler canım
berker01
кaνaк уєℓℓєяi aşığı
кaνaк уєℓℓєяi aşığı
berker01

Erkek
Lakap : çalışkan

MesajKonu: Geri: Ayten uncuoğlunun sohbetteki cevapları   Ayten uncuoğlunun sohbetteki cevapları Icon_minitimeCuma Haz. 20, 2008 1:38 pm

burada konu burada mevcut olduğu için çöp
http://kavak-yelleri.77forum.com/

Ayten uncuoğlunun sohbetteki cevapları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-