Kavak Yelleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kavak Yelleri

En ßüyük Kavak Yelleri Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Didem İnselelin sohbetteki cevapları

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Didem İnselelin sohbetteki cevapları Empty
MesajKonu: Didem İnselelin sohbetteki cevapları   Didem İnselelin sohbetteki cevapları Icon_minitimePerş. Haz. 05, 2008 2:30 pm

1- Oyunculuk eğitimi alıyor musunuz?

Şahika Tekand Studıo sun da 3 senedir oyunculuk dersleri alıyorum.Ayrıca Akademi İstanbul Radyo tv mezunuyum.

2- Oyuncu olarak kariyerinize hangi reklam,dizi ile başladınız?

Yanlış hatırlamıyorsam 15 sene kadar önce, ki ben o zamanlar ortaokuldaydım..bi deterjan reklamıydı.İlk dizim de Atv de yayınlanan Camdan Pabuçlar

3- Kavak Yelleri nin başarısını neye bağlıyorsunuz? Başlarken bu başarıyı bekliyor muydunuz?

Temeli duygu sömürüsü ve şiddete dayanmayan bir dizi olması bence en önemli ayrıcalığı..Bir de oyunculuklardan senaryosuna ve diyaloglarına kadar titizlikle dikkat edilen samimiyeti..İnandırıcılığı..Her başlangıç büyük umutları da beraberinde getiriyo elbette.Biz gerçekten çok inandık ama şansın da etkisi büyük oldu,ıskalanmadık..
Çünkü bazen çok da değerli işlerin değerinin fark edilmeyip yayından kalktığını görüyoruz.

4- Neden Kavak yelleri ni neden kabul ettiniz,ilk okuduğunuz da ne düşündünüz, sonrasında ne tür bir rol istersiniz?

Yapım şirketi,senaryo da ki yerim,yönetmen,casting bana göre dört dörtlüktü,bunu için de hiç düşünmeden karar verdim.Dizimiz sürdüğü müddetçe hatta sonrasında bi süre kafamı boşaltmadan böyle bir şeye cevap vermem çok zor.Ama herhalde çok benzer olmamasına dikkat ederim..

5- Şu an istediğiniz yerde misiniz?

İstediğim şekilde ilerliyorum demek daha doğru olur.

6- Gönül’le benzer yanlarınız var mı?

Ben Gönül den daha gerçekçiyim ve sanırım onun kadar yumuşak başlı değilim.Ama bir sürü de benzer yanım var tabii,ki bi çok insanın da var sanıyorum..Dürüstlüğü,iyi niyeti,ara buluculuğu ve de aile içinde ki tutumu gibi

7- Bu dizi sırasında başka dizi ya da sinema filmi teklifi aldınız mı?

Biz çekimlere başladığımız sırada başka bir diziden teklif aldım ama ben bir işin içindeyken bu tür şeyleri konuşmanın doğru olmadığına inanıyorum.Sinema filmi teklifi de geldi ama biz Urla da çok yoğun çalıştığımız için programı uyduramadık.

8- Dizide ki dörtlü ile aranız nası? En çok kiminle anlaşıyorsunuz? Pelin’in oyunculuğunu nasıl buluyorsunuz?

Ben gerçekten hepsini çok seviyorum.Aile gibi olduk dersem inanın abartmış olmam.Bunda eminim İstanbul dışında aylarca bir arada olmamızın da payı büyük.Çok uzun bir zamanı sadece birbirimizle geçirdik.Bu,uzaktayız diye mecburiyetten olsaydı İstanbul da da devam etmezdi.Şimdi ayrı setlerde mekanlarda çalıştığımızda onları göremediğimde gerçekten özlüyorum.Hepsiyle ayrı ayrı çok iyi anlaşıyorum.Pelin in oyunculuğuna da bayılıyorum.Son derece doğal ve abartısız.En çok sevdiğim diye tek birini söylemek gerçekten zor ama insanlığına, alçak gönüllülüğüne ve de en önemlisi muhteşem oyunculuğuna hayran olduğum ve örnek aldığım Ayten Uncuoğlu nu ayırabilirm.

9- Siz gerçekte nasıl birisiniz?

Ben sakin ve uyumlu olduğumu düşünürüm genelde.Duygusalım ve biraz da sulu gözlüyüm galiba..Ama dengelerimin şaştığı, saçmaladığım zamanlar da olmuyo değil.

10- Yağmurlu bi günde en çok ne yapmayı seversiniz?

Bi battaniye alıp bi de tel şehriyeli çorbayla tv de eski bi türk filmi seyretmeyi çok seviyorum.)

11- Kavak Yelleri,şöhret hayatınızda ne değiştirdi?

Tabii ki bu kadar sevilen bir dizi de oynamak tanınırlığımı arttırdı..Sevilen bir karakter olmam sa sokakta hiç tanımadığım insanların benimle tanışmak istemesine,beğenilerini dile getirmesine, ya da en azından tebessüm etmesine sebep oldu ki bu çok güzel bi duygu.
Şöhret demek doğru mu bilmiyorum ama tanınmak ve beğenilmek gerçekten beni mutlu ediyor.

12- Boş vakitlerinizde neler yaparsınız?

Çekimler dışında hala devam eden sahne derslerine devam etmeye çalışıyorum ki bu gerçekten zor.Çünkü o derslerin de bi düzeni var.”benim bugün çekimim yok,ben geldiiim “ diye hemen dahil olamıyorsunuz..Bunun dışında arkadaşlarımla buluşuyorum,oyun izlemeye çalışıyorum..Alışveriş yapıyorum,köpeğimi veterinere götürüyorum,puzzle yapıyorum,internette vakit geçriyorum ve de en önemlisi aileme vakit ayırıyorum..

13- Ne tür müzik dinlersiniz?

Ben etnik müzik çok seviyorum..Bu ara Balkan müziği dinliyorum mesela.Bir de Radyo Ntv değişmeyen kanalım..Yerli yabancı nostalji çalıyo

14- Başka hangi dizileri izliyorsunuz?

Kendi dizimizi bile seyredemediğim oluyo bazen..Ama fırsat bulursam Avrupa Yakası,Yaprak Dökümü ve Desperate Hausewives’ı seyretmeye çalışıyorum..

15- Birlikte olduğunuz biri var mı? Sizin de başınızda kavak Yelleri etsimi?

Hayır,yok. Benim de esti tabii ve de tekrar esmesini diliyorum 

16- Öğrenciyken,öğretmenlerinizle ilişkileriniz nasıldı?

Ben maalesef ki çok çalışkan bi öğrenci dildim.Biraz Efe’nin kız versiyonuydum yani.Ama saygılı ve uyumlu olduğum için sanıyorum,öğretmenlerim beni hep severdi .

17- Hayata bakış açınız felsefeniz?

Ben büyük büyük hedefler koymamanın insanı daha mutlu kıldığına inanıyorum.Çünkü büyük hedefler büyük yükler büyük sorumluluklar getiriyor.Hayatın içinde zaten mutsuzluklar hayal kırıkları var istemesenizde..Ama bu, yarınımı hiç düşünmüyorum demek de diil elbette.Makul hayaller kuruyorum,gerçekleşmesi için elimden gelen çabayı gösteriyorum ama gerçekleşmezse de karaları bağlamıyorum, her işte bi hayır vardır diyorum .Ama doğruyu söylemek gerekirse de şanslı olduğum için bunları uygulamak daha kolay oluyor.Haketmediğim şeylerin peşinde koşup yolu karıştırmıyorum,hak ettiğim mutluluklar beni daha kolay buluyor.)

Alıntıdır...

En son ~~tugce22~~ tarafından Perş. Haz. 05, 2008 2:42 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
RedRose
adмiη..!
adмiη..!
RedRose

Kadın

MesajKonu: Geri: Didem İnselelin sohbetteki cevapları   Didem İnselelin sohbetteki cevapları Icon_minitimePerş. Haz. 05, 2008 2:38 pm

SağoL cnm mutlu
http://kavakyellerifan.turkforumpro.net/
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Didem İnselelin sohbetteki cevapları   Didem İnselelin sohbetteki cevapları Icon_minitimePerş. Haz. 05, 2008 2:42 pm

RedRose demiş ki:
SağoL cnm mutlu

rica ederim mutlu
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Didem İnselelin sohbetteki cevapları   Didem İnselelin sohbetteki cevapları Icon_minitimePerş. Haz. 05, 2008 11:33 pm

paylaşım için saol:)
xX PrenseS Xx
кaνaк уєℓℓєяi aşığı
кaνaк уєℓℓєяi aşığı
xX PrenseS Xx

Kadın

MesajKonu: Geri: Didem İnselelin sohbetteki cevapları   Didem İnselelin sohbetteki cevapları Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 5:41 pm

Teşekkürler cnm mutlu

Didem İnselelin sohbetteki cevapları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-