Kavak Yelleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kavak Yelleri

En ßüyük Kavak Yelleri Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

''Kavak Yelleri''nin genç oyuncularından, gençlere yardım (Alıntı..)

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

''Kavak Yelleri''nin genç oyuncularından, gençlere yardım (Alıntı..) Empty
MesajKonu: ''Kavak Yelleri''nin genç oyuncularından, gençlere yardım (Alıntı..)   ''Kavak Yelleri''nin genç oyuncularından, gençlere yardım (Alıntı..) Icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 5:51 pm

''Kavak Yelleri''nin genç oyuncularından, gençlere yardım (Alıntı..) 01kma3[/img]
''Kavak Yelleri''nin genç oyuncularından, gençlere yardım (Alıntı..) 02ker7
''Kavak Yelleri''nin genç oyuncularından, gençlere yardım (Alıntı..) 03kdb5
''Kavak Yelleri''nin genç oyuncularından, gençlere yardım (Alıntı..) 04kfq6
''Kavak Yelleri''nin genç oyuncularından, gençlere yardım (Alıntı..) 05kcb8

Kanal D Televizyonunda yayınlanan ve 32 bölüme kadar gelen Kavak Yelleri dizisi gençlerin büyük ilgisini çekiyor. Kavak Yelleri dizisi için bir çok genç biraraya gelerek fan siteleri kurdular. Bu sitelerde, dizi ve oyuncular hakkında düşüncelerini ve hayranlıklarını dile getiriyorlar.
Kavak Yelleri dizisi, gençlerin içinde bulunduğu günlük durumlarını, sosyal olaylara bakışlarını ve kendi aralarındaki ilişkileri de inceliyor. Dizi adına kurulan bir fan sitesinde, diziyi baştan sona kurgulayan şu yazı herşeyi anlatıyor:
"Kavak Yelleri, başında kavak yelleri esen, içinde kasırgalar oluşan, kanında tatlı zehir dolaşan, büyümek için sabırsızlanan dört gencin hikayesini anlatıyor.
Yazları cıvıl cıvıl, kışları ise ıssız bir Ege kasabasında yaşayan Deniz, Aslı, Efe ve Mine herkese kendi hikayesinden bir şeyleri hatırlatacak.
Mutlu ve güvenli ailesinden kopup kendi yolunu bulmaya, büyümeye çalışan Deniz; idealist, güçlü, maddi zorluklara rağmen okuyan, hayata karşı sert görünmeye çalışan hassas Aslı; rahat ve esprili tavırlarıyla içindeki acıyı saklamaya çalışan Efe. Ve ayrık otu, isyankar Mine.
Sıkı dostluklar, ilk aşklar, ÖSS baskısı, okul, aşılmaya çalışılan aile sorunları herkese tanıdık gelecek.
Büyümenin zorlukları yetmezmiş gibi, kahramanlarımız bir de ÖSS’yle savaş vermekte ve artık büyük gün de yaklaşmaktadır. Akıllarının başlarında olmadığı bir dönemde hayatlarının en önemli sınavına girip, en önemli kararını vermeleri gerekmektedir.".
İşte bu Kavak Yelleri dizisinin oyuncularından Aslı Enver, Pelin Karahan ve İbrahim Kendirci önceki gün Antalya'daydı. Ne için mi, gençleri kötü alışkanlıklardan arındırmak için. Antalya Emniyet Müdürlüğü'nün uyuşturucuya karşı başlattığı kampanyaya katılan 3 genç oyuncu çeşitli etkinliklere katıldı. Gençlerle birlikte oldu ve uyuşturucuya karşı bir nebze de olsa emniyet güçlerine destek verdi. Dizi oyunculura, Antalya'da hayranlarının dizi hakkında sorulan sorularını da yanıtladılar.
#n@z#
Co Admin
Co Admin
#n@z#

Kadın

MesajKonu: Geri: ''Kavak Yelleri''nin genç oyuncularından, gençlere yardım (Alıntı..)   ''Kavak Yelleri''nin genç oyuncularından, gençlere yardım (Alıntı..) Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 10:03 pm

Ne kadar duyarlı bir davranış keşke herkes kavak yellerinin genç oyuncuları kadar olsa.Paylaşım için teşekkür ederim berkercim.
xX PrenseS Xx
кaνaк уєℓℓєяi aşığı
кaνaк уєℓℓєяi aşığı
xX PrenseS Xx

Kadın

MesajKonu: Geri: ''Kavak Yelleri''nin genç oyuncularından, gençlere yardım (Alıntı..)   ''Kavak Yelleri''nin genç oyuncularından, gençlere yardım (Alıntı..) Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 12:30 pm

Teşekkürler mutlu

''Kavak Yelleri''nin genç oyuncularından, gençlere yardım (Alıntı..)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-