Kavak Yelleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kavak Yelleri

En ßüyük Kavak Yelleri Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ayşe uncuoglu'nun ayşe teyzemizin üyelerle konusması:)

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

ayşe uncuoglu'nun ayşe teyzemizin üyelerle konusması:) Empty
MesajKonu: ayşe uncuoglu'nun ayşe teyzemizin üyelerle konusması:)   ayşe uncuoglu'nun ayşe teyzemizin üyelerle konusması:) Icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 5:42 pm

Ayten Uncuoğlu'na Sorular

Arkadaşlar bir siteden alıntıdır..Bugün yapıldı.
Kavak Yelleri Hayranıavak Yelleri Sizce Neden Bu Kadar Çok Seviliyor?
Ayten UncuoğluAVAK YELLERİ SAMİMİ, İYİ OYNANAN, SORUNLARA DEĞİNEN, HAYATTAN GERÇEK BİR KESİT , SORULARA CEVAP VEREBİLEN , SORUNLARI ÇÖZMEYE ÇALIŞAN VE EN ÖNEMLİSİ DE HAYATA OLUMLU BAKAN BİR DİZİ OLDUĞU İÇİN .
EKİBİYLE OYUNCUSUYLA ,YÖNETMENİYLE VE TEKNİK EKİBİYLE BİR AİLE GİBİ SEVEREK ÇALIŞTIĞIMIZ İÇİN BU SİZLERE DE EKRANDAN YANSIYOR SNIRIM...
Kavak Yelleri Hayranıüçüklükten Beri Oyuncumusunuz?
Ayten Uncuoğlu:ÇOCUKKEN RADYO ÇOCUK SAATİYLE BAŞLADI OYUNCULUĞUM...
Kavak Yelleri Hayranı:İzmire dönmeyi düşünüyolarmı dizide?yani tatilde izmire gelme olanakları warmı?
Ayten Uncuoğlu:TAM OLARAK BENDE BİLMİYORUM AMA BEN VE DİĞER OYUNCU ARKADAŞLARIMDA İZMİRİ ÇOK SEVDİĞİMİZ İÇİNTEKRAR GELMEYİ ÇOK İSTERİZ.
Kavak Yelleri Hayranı:AiLeden sadece sizmi oyuncusunuz yOKsa aiLenizde oyuncu oLan varmi??
Ayten Uncuoğlu:HAYIR. AİLEMDE SADECE BEN OYUNCUYUM.
Kavak Yelleri Hayranı:kavak yellerinden gerçek hayata yönelik hiç ders aldın mı?
Ayten Uncuoğlu:HER BÖLÜMDE BİR CÜMLE BİLE BENİM İÇİNDE DERS VERİCİ OLABİLİYOR. GENÇLERİN YAŞAMLARI HAKKINDA DAHA ÇOK BİLGİ SAHİBİ OLUYORUM.
Kavak Yelleri Hayranı:iyiki oyunccu oldum diyormusunuzz?
Ayten Uncuoğlu:EVET HERGÜN İYİKİ OYUNCU OLMUŞUM DİYORUM. YENİDEN DÜNYAYA GELSEM YİNE OYUNCU OLURDUM.
Kavak Yelleri Hayranıyunculuk nasıl birşey diğer mesleklerden farklımı?
Ayten Uncuoğlu:
DİĞER MESLEKLERDEN FARKLI TABİKİ. HER İŞİN KENDİNE GÖRE ZORLUKLARI VAR. AMA GERÇEKTEN SEVEREK VE İSTEYEREK ÖĞRENİLMESİ GEREKİYORKİ GECESİ GÜNDÜZÜ OLMAYAN VE EMEKLİ OLMADAN SÜREKLİ ÇALIŞMA VE ÖĞRENME GEREKTİREN BİR MESLEK.

Kavak Yelleri Hayranı:İlk oyunculuk deneyimi hangi film de oldu?
Ayten Uncuoğlu:TELEVİZYONUN İLK AÇILDIĞI YILLARDA İLK TELEVİZYON FİLMLERİNDEN BİRİNDE OLMUŞTU
Kavak Yelleri Hayranı :kavak yelleri gençlik dizisi olduğundan sizi bu dizide çeken nedir.niçin kavak yellerinde oynamayı tercih ettiniz?

Ayten Uncuoğlu:GERÇEKTEN ÇOK İSTEYEREK VE ÇOK KEYİFLE KABUL ETTİM. YAPIMCISINDAN , YÖNETMENİNE TÜM EKİBİ ÇOK SEVDİĞİM İÇİN BU PROJEDE YER ALDIM.
Kavak Yelleri Hayranı:erçekte mine gibi bir torununuz olsaydı yaptığı bütün yanlışlara ve hatalara rağmen her konuda ve her şekilde yanında olurmuydunuz?
Ayten Uncuoğlu:EVET .AYNEN MİNE'YE NASIL DAVRANIYORSAM KENDİ TORUNUMA DA AYNINI YAPARDIM. ONUNDA ARKASINDA OLURDUM.
Alıntıdır..
#n@z#
Co Admin
Co Admin
#n@z#

Kadın

MesajKonu: Geri: ayşe uncuoglu'nun ayşe teyzemizin üyelerle konusması:)   ayşe uncuoglu'nun ayşe teyzemizin üyelerle konusması:) Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 10:05 pm

Ayten teyzem ya çok tatlı bir bayan.Paylaşım için çok teşekkür ederim berkercim.
xX PrenseS Xx
кaνaк уєℓℓєяi aşığı
кaνaк уєℓℓєяi aşığı
xX PrenseS Xx

Kadın

MesajKonu: Geri: ayşe uncuoglu'nun ayşe teyzemizin üyelerle konusması:)   ayşe uncuoglu'nun ayşe teyzemizin üyelerle konusması:) Icon_minitimeSalı Haz. 10, 2008 10:48 am

Paylaşımın için çok teşekkürler mutlu

ayşe uncuoglu'nun ayşe teyzemizin üyelerle konusması:)
1 sayfadaki 1 sayfası