Kavak Yelleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kavak Yelleri

En ßüyük Kavak Yelleri Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

çok istediğiniz diziyle ilgili gelişmeler ve resimler( berkerden:))

YazarMesaj
berker01
кaνaк уєℓℓєяi aşığı
кaνaк уєℓℓєяi aşığı
berker01

Erkek
Lakap : çalışkan

çok istediğiniz diziyle ilgili gelişmeler ve resimler( berkerden:)) Empty
MesajKonu: çok istediğiniz diziyle ilgili gelişmeler ve resimler( berkerden:))   çok istediğiniz diziyle ilgili gelişmeler ve resimler( berkerden:)) Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 2:22 pm

meraba arkadaşalr ilk olarak görüyorumki yorumlarda herkes benim aslı ablanın koyu bi hayranı olduğumu bunu hakettiğimi ve çok şanslı olduğumu söylüyo herkese çok teşekkkür ederim allah işşallah hepinize böyle bişe nasip eder nese herkes bana o gün neler yaşadığımı diziyle ilgili neler öğrendimi sorup duruyo hatta bazılarınız geciktidiğim için kızdı bile:) ama toparlamak kolay olmadı nese ilk olarak daha fazla bekletmeden diziyle ilgili gelişmeleri anlatıyım yanlız efe-deniz,aslı karakterleriyle ilgili bişe pek öğrenemedim çünkü biz aslı ablanın yanındaydık hep neyse mağlesef aslı ablanın babası ve üvey annesi ölüyor:( kardeşi cansu kurtuluyo mutlu mine zengin oluyo falan ben bunları konuşurlarken duydum çünkü hepsinin ağzında mühür war sanki hiç biri bişe söylemiyo bilmiyoruz diyolar belkide bilmiyolar ama ben konuşurlurken duydum:) aslı ablaya dedim hatta zengin oldun falan miras sana ve cansuya kaldı falan diye o da dedi haa ewt herkes öle diyo dedi mutlu nese herkesin merak ettiği sorulardan biri aslı enverin sevgilisi warmı ? evet war:) ama ünlülerden değil gayet düzgün sakin biri yani aslı ablamız emin ellerde:) bu arada seferihisara sete gitmek isteyenler acele etsinler ben gittiğimde 2. bölüm çekiyolardı 5. bölümden sonra istanbula döncekler ben sadece ordakilerin söylediklerini söylüyorum erken yada geç gelirler bilemem nese şey muhabbeti olsu sigara konusu zaten benle beraber 4-5 kişi daha wardı neden içiyosun yazık falan dediler ewt öle ama ben mesala ben içki içmiyorum ama bunu bırakamıyorum dedi dedi ordan biri hayranlarına kötü örnek oluyosun falan dedi aslı ablada bence çok saçma oyuncular hayranlarına örnek olmamalı dedi . çünkü biz oyuncular yaptığımız sinema film vb. gibi işerler bisürü karakterlere bürünüyoruz dedi. biz güldük falan yanlız aslı abla çok sıcak kanlı tekrar tekrar söylüyorum yanlız pelin ablayla ve dağhan abi öle değildi mesala aslı abla bize çok vaktini ayırdı ama pelin ablayla efe abi şuan fotoraf çekilmek istemiyorum falan dediler millete çünkü bi sürü kalabalıkta onalrın peşindeydi belkide yorgundular ama orda aslı ablada ibrahim abide yorgunda ama onlar değildi ama nese sonuçta insanların herşeye sabrı olmayabilir yorgun olabilir nese ben zaten aslı ablama sarıldım onla sohbet ettim ya ölsede gam yemem:) nese aslı abla nın msnsini sordulare evet var dedi ama lise yıllarında almış internette dağılmış:( hiç giremiyomuş girdiği zamanda hayranalrın sorularından kızcağız arkadaşlarıyla konuşamıyomuş hep kabul et tekleifleri üstte duruyomuş ben aldım ekledim ama ulaşabilceğimi sanmıyorum zaten yüz yüze görüştükten sonrada msn in pek bi anlamı yok benim için nese bundan sonra alcağım adres makarna yada florya gibi abuk sabuk bişe olur dedi:) bide o kadar espirili ki:) şey ceren ablada gelmiş seferihisara ama dizide yani seferihisardaki bölümlerde wamı bilmiyorum gezmişler falan onları anlattımutlu sonra geçenlerde annesiyle dolaşmaya çıkcaklarmış aslı abla tanınmasın diye gözlük takıcakmış ama gözlüğü görmeiz lazım zaten bize gösterdi biz koptuk mutlu kocaman ve büyük çiçekleri war mutlumutlu daha çok dikkat çektim falan dedi bu arada hani diyolardı ya aslı enver dizide kendi telefonunu kullanıyo diye yalanmışmutlu o telefonu sponsorlar vermiş oda sürekli sette olduğu için hattı ellikere çıkarmamak için günlük hayattada kullanıyomuşmutlu sonra ben aslı ablaya resim albümü imzalattım ama öle bi albümki bilerek mesala irem_xxx arkadşımızın eklediği resimler wardı annesiyle işte meksikada tatilden falan hep ben o fotoları çıkarttım bi gördü onları şoka girdi sen nası l buldun bunla rı falan diye dedi siz nasıl bi teşkilatsınız mutlu ama biz yerlediyiz gülmekten çok komikti ya dedim bizim bi üye war o ekliyo falan diye ismi ne dedi bende irem_xxx dedim adıda garipmiş korktum ondan dedi benim arkadaşlarımla günlük fotoraflarım bular dedi:) sonra şeyden bahsettim hani pelin karahanın sitesinden ezgi arkadaşımız telefonla konuşmuştu onu sordum hı ewt dedi babamdan almışlar dedi .babasıda çok şeker ingilterede bide kıbrıslı kıramamış vermiş dedi telefonu bi açtım 2 tane bıcırık dedi nese güldük falan herşey çok güzeldi bide dizide yeni oyuncular war ama bölümlük hep tutarsa kalcakar mesalaa aslı abalnın arkadaşı war can o gelcek diziye hani wardı ya ibrahimin arkadaşımı kuzenimi ne gelcek diyolardı yok yırtık falan bi tip diyolardı ama yalanmış inanmayın öyle şeylere dedi. bu arada setten fotolarda çektim onlarıda ekledim .sonra anneannemiz geldi mutlu (ayşe teyze) aynı dizideki gibiydi neyse çok komikti her zamanki gibi aslı abla yine ona aytoş dedi biz aslı ablanın çerverisine oturduk kız kaldı ortamızda o anlatıyo biz dinliyoz:) dedi aytoş bak bu gün görevini ben aldım dedi ben anlatıyom onlar dinliyo dedi:) hehe güldük falan yanlız öyle bi durumki kızın ağzının içine bakıyoz bişe dicek diye:) nerdeyse tapcaktın düşünün:) ama normal bizim gibi hiç burnu havada değil çok sabırlı okadar kişiyle ilgilindi hele benle:) kızın peşini burakmadık aslı abla nerye biz oraya:) nese anlatacağım başka bişe kalmadı galiba artık mezarlık sahnesinin kim olduğunu sorup durmazssınız üvey annesiyle babası bu arada hani fragmanda mine yoktu ya dedim aslı ablaya oda 1 saniye bilemi yok dedi ewt dedim o zaman dedi şimdi mine ölcekmi yaşıcakmı diye meraklandırmak istemişlerdir dedi:) zaten cumartesi günü teospa otelde dev ekranda birlikte diziyi seyretceklermiş her şey çok güzeldi ben aylardırr biliyosunuz hep aslı enver aslı enver kafayı yiyodum ama artık ona soy ismiyle değilde aslı abla diyorum çünkü çok yakındımutlu çok istiyodum hep onu düşünüyodum ama hayelelrim gerçek oldu:) umarım herkes bi gün hayellerine kavuşur:) bu arada resmi sitede konuşmay gelmişti ya sohbete dedi sılayla( adminle) uğraştık ama giremedik kilitlendi dedi ama mutlu olmuş bu kadar hayanı olduğu için falan dedim senin sohbet başığın açık hala ama 47 mesajın war bidaha hiç girmemişsin dedim oda ewt cnm hiç vaktim yok görüyosun dedi ewt çünkü biz hastanein cafesindeydik kız sete gidiyo çekimi yapıyo geliyo nese bu arada hiç bu akdar uzun yazmamıştım:) yazım hatalrım çok wardır özür:)

buyrun set resimleri yanlız sete pek yaklaşamadığımız için zoomladık bualnık ama oslun:)

çok istediğiniz diziyle ilgili gelişmeler ve resimler( berkerden:)) Grnt0132gx0

çok istediğiniz diziyle ilgili gelişmeler ve resimler( berkerden:)) Grnt0142kj4

çok istediğiniz diziyle ilgili gelişmeler ve resimler( berkerden:)) Grnt017lb6

çok istediğiniz diziyle ilgili gelişmeler ve resimler( berkerden:)) Grnt018dc3

çok istediğiniz diziyle ilgili gelişmeler ve resimler( berkerden:)) Grnt019yp1
http://kavak-yelleri.77forum.com/

çok istediğiniz diziyle ilgili gelişmeler ve resimler( berkerden:))
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» +16 ve + 18 resimler