Kavak Yelleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kavak Yelleri

En ßüyük Kavak Yelleri Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Komik mesajlar

2 posters
YazarMesaj
#n@z#
Co Admin
Co Admin
#n@z#

Kadın

Komik mesajlar Empty
MesajKonu: Komik mesajlar   Komik mesajlar Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 7:45 pm

Bu güzellik, bu gülüs, bu zeka, bu akil hele anlam dolu gözler varya; Tüm güzellikleri birarada toplanmis. Neyse kendimden çok bahsettim senden ne haber?

Eger sabah erken kalkamiyorsan güzelim, yanina bir bardak su koy kalkarsin. Nasil mi? Eee suyun kaldirma kuvvetiyle...

Bu mesaj ozel bi frekansla gonderilmistir. Zekilerde hafiza kaybi, aptallarda kisa sureli korluk, okuzlerde bi anlik gulumseme yapar!!!

Adamin biri sacini hep ortadan ayirirmis, daha sonra liseden ayirmaya baslamis :P

Sayin abonemiz bu bir bant kaydididr dinlemek için lütfen biiip deyiniz tesekkürler...:=)))

Rampalarin ustasiyim, gözlerinin hastasiyim. Rampada gecme beni duzde ezerim seni.

Askim seni seviyorum! ama parayı daha cok lakin paranin ne onemi var, muhim olan miktarımutlu

Sana yaza yaza yaz geldi, mesaja zam geldi. Daha yazacaktım ama konturum bitti mutlu

Sinavdan sifir aldim ama önemli diil , önemli olan katilmakti mutlu

Aldigimiz veriler sonucu anteninizin çekmedigini ögrendik anteninizin daha iyi çekmesi için Turksat-2 dogrultusuna cevirmeniz rica Olunur (Üretici Firma)

Bu cihaz 10 saniye içinde kendini yok edecektir... Anteninden tutarsan bisey olmaz.

Artik seni aramayacagim. Çok ciddi söylüyorum seni aramayacagim artik. Artik bilgisayar aldim chat yapalim. Cep fazla yaziyor.

Su an hatlarin yogunlugu nedeniyle mesaj tam olarak gelmemistir ve mesaj yüklenmektedir. Bu islem birkaç dakika sürebilir. Lütfen bekleyiniz....

Zorla güzellik olmaz, estetikle olur...
Sol kulağını kapatırsan sağ duyulu olursun...

Hiç bir ön yargım yok. Bütün insanlardan nefret ediyorum, o kadar...

Su anda her 100kisiden 35i uyuyor,10u yemek yiyiyor,25i çalışıyor,15i su içiyor,10u araba sürüyor,4ü ders çalışıyor,1tane salakta elinde telefon sms okuyor!

Ey dağları taşları her şeyi yaratan Rabbim her şeye ayrı bir güzellik insanlara mantık,akıl ve zeka verirken bu mesaja bakan bu kulunu niye unuttun

Yakamda kırmızı bir yaka mikrofonu olacak...Beni öyle tanırsınız.

Bizim köyde ağaçlara aşı yapıldığında o gün ağaçlar tatil olurdu..

Aşk havuzuna aptallar düşer, ama beni ittiler...

Yağ bakkalda, un çuvalda, sevgilin son durakta...

Doktorum sigaradan uzak durmamı söyledi, ben de bır metrelik bı ağızlık yaptırdım...

Sen terlemişsindir, sana terlik getiriyim...

Karayollarında değil, senin kollarında öleyim...

Elimde Japon yapıştırıcım var ama yapıştırmaya japonum yok!!!

Sana bir şey söyleyeceğim, ama sakın üzülme;
dün doktora, gittim böbreğimde kum, kalbimde seni buldular!...

Aşk bir muz kabuğudur, dikkat etmezsen ayağın değil, hayatin kayar...

Yumurtayı sahanda mı seversin yoksa deplasmanda mı?

1960 yılında içilen kahvelerin hatırı dolmuştur. İlgilenenlere duyurulur!

Bulutları pembeye boyasak yağmur pembe yağar mı??

Oğlumun adını mafya koydum artık ben de mafya babasıyım.

Adamın biri bir gün sinek ilacı almaya gitmiş. Eczacı sormuş: sineğinizin nesi var?

Yasınız kaç?-Vallahi her yıl değişiyor

Kabadayılığa yer yok demişler, kabadayı ayakta kalmış...

Başkalarının seni ezmesine izin verme ehliyet al, sen onları ez...

Gerçekleri Türkan Şoray,Tarihi de Gönül Yazar.

Sana bir şey söyleyeyim mi? Bir daha beni rahatsız etme. Benim pisliklerle işim olmaz. Allah kahretsin seni. Hayatımı mahvettin alçak SİGARA...

Hey garson bana kalbim kadar yanık bir döner, düşüncelerim kadar karışık bir salata ve acılarım kadar koyu bir kahve getir.

Bu güzellik, bu zekâ, bu akıl, hele şu anlam dolu gözlerin büyüsü, Allah bütün güzellikleri bir yerde toplamış. Neyse kendimden çok bahsettim eee senden naber?

Sevgilim seni tv kumandasından, futbol topundan, pazar gazetesinden çok daha fazla sevdiğimi söylemiş miydim? :p

Bir elma diskoya neden gitmiş? cevap: kurtlarını dökmek için.

Gençligim acı veriyordu , ameliyatla aldırdım....
berker01
кaνaк уєℓℓєяi aşığı
кaνaк уєℓℓєяi aşığı
berker01

Erkek
Lakap : çalışkan

Komik mesajlar Empty
MesajKonu: Geri: Komik mesajlar   Komik mesajlar Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 10:47 pm

hehehehe paylaşım için teşekkürler süper gül: her zamanki gibi
http://kavak-yelleri.77forum.com/

Komik mesajlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» komik tipler:)
» komik durumlar:)
» MUcize (cok komik)
» komik bebekler