Kavak Yelleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kavak Yelleri

En ßüyük Kavak Yelleri Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Komik Yazılar

2 posters
YazarMesaj
#n@z#
Co Admin
Co Admin
#n@z#

Kadın

Komik Yazılar Empty
MesajKonu: Komik Yazılar   Komik Yazılar Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 8:19 pm

sofor
Malum servis soforumuz sikisan trafikte haraket edemez halde beklerken (gayetde hakliydi cunku onundeki arabalar kuyruk olmustu) arkadan kornaya abanan arac sahibine camdan sarkarak "pokemonmuyum lan ben arabalarin uzerinden ucayim" diye bagirarak . tum servisi yere yikmisti

Sigorta
kadin: merhaba ben kredi kartinizla kopek almistim...
yetkili:evet efendim?...
kadin:bu kopegin kulaklari duymuyor. acaba sigorta kapsamina giriyor mu?
yetkili: ben bi team leaderima danisiyim!!!!...

Tebesir
Ders yine kalkulus. hoca buyuk bi sevkle anlatiyo. tamamen konuya konsantre olmus. ama tebesirinin ufacik kaldigini farkediyo. uyuklayan bi ogrenciye
- "e hadi cik tebesir bul yan siniftan" diyo.
cocuk cikiyo harbiden. ama yan sinif diye ayni amfiye diger kapidan giriyo ve yine bizim hocaya
-"hocam yan siniftan tebesir istiyolar" diyo.
hoca da derse konsantre ya,
-"ya ben de az once bi ogrenci gonderdim alsin diye. bizde de yok" diyo.
cocuk da
-"haa taam" diyip cikiyo. sonra diger kapidan tekrar girip
-"yokmus hocam. aa nasi yani ya"
diyince hoca da ogrenci de durumu cakiyolar. inanilmaz ama gercek.

Taksici
Bir gun Bakirkoy-Taksim dolmusuna binmistim. Aracin on konsoluna harfli stickerlarla sunlar yazilmisti: TuRK SOFoRu EN IcTEN DUYGULARIN INSANIDIR E, ne var ki bunda, demeyin; devamini okuyun: KEMAL ATATuRK !!

Mail
Adamin biri yeni ulastigi otele kaydini yaptirir. Odasina girdiginde masada bir bilgisayar gorurur ve karisina e-mail atmaya karar verir. Fakat yazdigi mesaji farkinda olmadan yanlis bir adrese gonderir.... Tam bu sirada farkli bir yerde kadin, kocasinin cenaze toreninden evine yeni donmustur ve bilgisayarindaki maili gorur, arkadaslarindan geldigini dusundugu maili okuyunca oldugu yere yigilip kalir. Odaya giren annesi yerde yatan kizini ve ekrandaki mesaji gorur.
Kime : Sevgili karima
Konu : Yeni ulastim.
Tarih : 16 Mayis 2004 .
Benden haber aldigina sasiracagindan eminim. Burada bilgisayar var ve sevdiklerimize e-mail gonderebiliyoruz. Buraya yeni ulastim ve kaydimi yaptirdim. Hersey yarin senin buraya gelecegini dusunulerek hazirlanmis.Seninle bulusmayi dort gozle bekliyorum. Umarim benim gibi sorunsuz bir yolculuk gecirirsin.
Not : Burasi cok sicak.

sifre
-iyi gunler, hosgeldiniz, nasil yardimci olabilirim?
-para cekemiyorum ben...
-sifrenizi yanlis giriyormussunuz destur bey
-sifremi?,benim sifrem hep aynidir,istanbulun kurtulusu....
-bana soylemeyin lutfen sifreyi efendim.
-heh,tamam hatirladim,1956!!!
-efendim o istanbulun kurtulusu degil ama...
-ya kacti istanbulun kurtulusu?
-efendim ben malesef soyleyemem bunu size.
-niye sendemi bilmiyosun?..
-biliyorum ama guvenlik acisindan benim sifreyi bilmemem gerekiyor.
-ben sana sifreyi sormuyorum ki! istanbulun kurtulusunu soruyorum.
-evet,ama.........

Ucak
Lisedeyiz...Geometri dersi... Ders kaynasin diye yapmadigimiz karaktersizlik yok. Hoca tahtaya sekil cizerken, okulun bayagi yakinindan bir savas ucagi gecti. Bizden biri:
- Aaa hocam ucak geciyo!
Hocamizdan cevap:
- Elleme gecsin!!!
Sinif komple kisa devre...

Seyyar Satici
Seyyar saticinin biri Anadol pikabiyla biseyler satmak icin megafonuyla gurultulu bir sekilde bagarmaktadir:
- Domates, biber, patlican...
Arkadan trafik polisi:
-Seyyar satici kenara cek!
Satici: - Annasildi tamam!

Printer
- ya benim bu printer calimiyor yenide . aldim
-yardimci olalim efendim
-tamam -bilgisayariniz printeri goruyormu efendim(bilgisayara tanimli olup olmadigini sormaya calisiyorum )
-evet karsi karsiyalar

Printer 2
Sene 1992, universite yillari. Anneannemin hac parasiyla zar zor bir bilgisayar kapatmisiz ama printera para kalmamis. Aksam vakti printeri olan bir arkadasa gidip aleti odunc aldim, eve donup proje ciktisi alacagim.Ankarada her kis oldugu gibi yerler yine buz.Kayip duser de alete bir zarar veririm korkusuyla bir taksiye bindim. Daha iki dakka olmadan polis cevirdi,taksici kenara cekti, sonra arabadan indi, kimligini gosterdi. Ben kucagimdaki cihazin inmemek icin uygun bir bahane oldugu dusuncesiyle elde kimlik arabada bekledim.Polis abi geldi, kapiyi acti, ve aramizda soyle bir diyalog gecti:
- O ne len oole?
- Printer - (yanindaki oteki polise donerek)Ecnebi oolum bu.
Sonra gulumseyerek kapiyi kapatti,gule gule manasina ikisi birden el salladilar, tekrar yola koyulduk. 500 metre kadar gittikten sonra sofor gene kenara cekti, cunku gulmekten arabayi . kullanamiyordu.

Polis
Simdi arkadasimla Taksimde takiliyoruz bi adam aglayan cocugunu susturmaya calisiyor. Yanda da bi polis var; sonra adam cocuga dedi ki
-Sus yoksa seni polise veririm.
Yandaki polis de bi dellendi ;
-Lan gerizekali biz adam mi yiyoruz da bize veriyon cocugu?

Polis telsizleri
- 5443 Merkez : Cemal Gursel caddesinde supheli bir paket var.
- Anlasildi, cevre guvenligini alin uzman gonderiyorum.
- Merkez uzman ekibe gerek kalmadi, paket bos.
- Bos oldugunu nasil anladiniz.
- Efendim uzerinden kamyon gecti.
Merkez ekiplerden sirayla mevkii ve yol durumu hakkinda bilgi aliyor :
- 5945 Merkez : Hava yagisli, zemin kuru, yolda kalan arac yok.
- Merkez 5945 : Hava yagisliysa zemin nasil kuru oluyor?
- Anonsu yaparken tunelden geciyorduk
- Merkez 4818 : Arac alkollu mu?
- Olumsuz efendim, dizelmis.

Orta Kapi
Rumeli - Hisarustu otobusuyle Taksime dogru gidiyoruz. Adamin biri Besiktas dolaylarinda gayet aceleci bir tavirla
-"Kaptan orta kapiyi rica edebilir miyim?".
Bizim sofor olaya hakim:
-"Tabi abi ayip ettin. Al gotur. Senden kiymetli mi?

Musteri Hizmetleri
-meraba ben batur nasil yardimci olabilirim?
-benim telefonda bi problem var yonlendirmeynen ilgili...
-peki ilk once telefonunuzun menu tusuna sonra da 5 tusuna basin...
-evet... tamam...
-ekran da ne var simdi?
-show tv... -???

Mukemmel Yer
Olayimiz Sariyer Taksim minibuslerinde gecmekte... Kravatli,duzgun giyimli bir adam inmek icin ayaga kalkar:
- Sofor bey. Mukemmel bir yerde inebilir miyim? (Herkes kopar) Minibus saga yanasir. Sofor:
- Tabi buyrun. Size layik degil ama... (Bu sefer herkes daha beter kopar)

Minibus Yolculugu
Okula ulasmak icin, Besiktas Akaretlerden Sariyer minibusune biniyorum. Epey bosca olan minibuse, orta yaslarda bir abi biniyor ve benim gibi en ondeki uclu koltuga, yanima oturuyor. Az sonra cebinden cuzdani cikarmak icin hafifce ayaga kalkan abimiz, minibuscunun ani freni ile kafasini sert bir sekilde minibuslerde motor kabini uzerinde bulunan tahta para kutusuna carpiyor. Ebleh bir bakisla yerine oturan abide bir kisa devre olmus olacak ki, parayi minibuscuye uzatiyor ve:
- Bi kisa camel versene!

Taksici
Bir gun Bakirkoy-Taksim dolmusuna binmistim. Aracin on konsoluna harfli stickerlarla sunlar yazilmisti: TuRK SOFoRu EN IcTEN DUYGULARIN INSANIDIR E, ne var ki bunda, demeyin; devamini okuyun: KEMAL ATATuRK !!

Maddenin 3 Hali
Olay, bir arkadasimin annesinin gozetmen olarak bulundugu ilkokulu disardan bitirme sinavlarindan birinde gerceklesiyor. Disardan bitirme sinavi ya, yagli bagli adamlar da var sinavda. . Gozetmenler sinav sirasinda siralarin arasinda dolasiyorlar. Tam o sirada gozetmen bakiyor, adamin biri sorularin hicbirine cevap verememis;aciyor adama. "Maddenin uc halini yaziniz" sorusunu parmagiyla isaret ediyor ve adamin kulagina egilip cevabi fisildiyor: "kati,sivi, gaz." Sinav kurulunu dumura ugratan an cevap kagitlari okunurken gerceklesiyor. Sorunun cevabi, kagitlarin birinde aynen soyle yer aliyor:Katir, sigir, kaz

ALINTI
xX PrenseS Xx
кaνaк уєℓℓєяi aşığı
кaνaк уєℓℓєяi aşığı
xX PrenseS Xx

Kadın

Komik Yazılar Empty
MesajKonu: Geri: Komik Yazılar   Komik Yazılar Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 8:21 pm

Heheh teşekkürler cnm mutlu

Komik Yazılar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» komik durumlar:)
» komik bebekler