Kavak Yelleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kavak Yelleri

En ßüyük Kavak Yelleri Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ben en başından beri düşündüğümde kendi fikirlerime daha bi katıldım..

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Ben en başından beri düşündüğümde kendi fikirlerime daha bi katıldım.. Empty
MesajKonu: Ben en başından beri düşündüğümde kendi fikirlerime daha bi katıldım..   Ben en başından beri düşündüğümde kendi fikirlerime daha bi katıldım.. Icon_minitimePerş. Haz. 19, 2008 11:14 am

Selamlar arkadaşlar,,

Ben en başından beri düşündüğümde kendi fikirlerime daha bi katıldım..Çünki Deniz bütün ilklerini Mineyle yaşadı, o heyecan bakışlarından ses tonundan anlaşılıyordu..Sonra Deniz Mine'nin asıl amacının gitmek olduğunu, o çocuğu falan öğrendi, çok hayal kırıklığına uğradı sonra Aslı çıktı ortaya..Herşey bir anda oldu sonuçta yıllardır yan yana olup Aslının bu duygularını farketmeyen Deniz Aslıya bir anlamda sığındı..Ama onların o efsane denilen aşkı hiç bir zaman üçüncü şahıslardan arınık olamadı, hiç bi zaman sorunsuz güzel olmadı..Bu problemli, kıskançlık dolu ilişkiye "aşk" diyorsunuz, Mine ve Deniz o geceki yaşadıklarına da "bir anlık hata" diyorsunuz..Bence bunlar sadece görmek istediklerimizi görmekten başka bir şey değil..
Deniz o gece Aslıyı herhangi biriyle herhangi bi şekilde aldatmadı..Mine ve Deniz o gece bi başkaydılar..Onların uyumuyla Aslı&Deniz bence kıyaslanamaz bile..
Aynı şekilde Efe ve Aslı da çok tatlı uyumlu bi çift..Bir ilişkinin efsane aşk olması için mutlaka ağlamaklı, problemli, kıskançlık dolu olması falan mı gereklidir?
İki insan birbirlerine tüm kalpleriyle güvenip, birbirlerinin en zor anlarında destak olduklarında bu arkadaşlık olur, sürekli çekişip, kıskanıp dururlarsa da buna "kara sevda" mı denir anlayamadım..
Bence hala Deniz&Aslı çiftini istemek o ikisine de haksızlık olur..

Bunlar benim fikirlerim tabi ki..Bence bu konudaki fikirlerimizi Mine Aslı çekişmesine dönüştürmek de yanlış olur benim hiç bi karakterle bi uyuşmazlığım yok sadece gördüklerimi söylemiş oldum

Bu da alıntıdır arkadaşlar mutlu
berker01
кaνaк уєℓℓєяi aşığı
кaνaк уєℓℓєяi aşığı
berker01

Erkek
Lakap : çalışkan

MesajKonu: Geri: Ben en başından beri düşündüğümde kendi fikirlerime daha bi katıldım..   Ben en başından beri düşündüğümde kendi fikirlerime daha bi katıldım.. Icon_minitimePerş. Haz. 19, 2008 12:57 pm

paylaşım için teşekkürler tuğçe:)
http://kavak-yelleri.77forum.com/
xX PrenseS Xx
кaνaк уєℓℓєяi aşığı
кaνaк уєℓℓєяi aşığı
xX PrenseS Xx

Kadın

MesajKonu: Geri: Ben en başından beri düşündüğümde kendi fikirlerime daha bi katıldım..   Ben en başından beri düşündüğümde kendi fikirlerime daha bi katıldım.. Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 12:25 pm

berker01 demiş ki:
paylaşım için teşekkürler tuğçe:)

Ben en başından beri düşündüğümde kendi fikirlerime daha bi katıldım..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» denizliden 2 yeni resim daha
» ibrahim kendiricden filmden yeni resimler daha